Podle našeho názoru je volba operátora, přece jenom racionálnějším řešením. Ostatně všichni dobře víme, že komponenty kupované přes Internet, na jakýchkoli jiných webových stránkách, než zrovna těch oficiálních se může každému z vás pořádně prodražit. I když nechceme tímto článkem shazovat, již uživateli prověřené nákupní servery, jako je třeba Aukro.cz, či jiné servery zabývající se po delší dobu stejnou činností.

Ale i přesto radši budeme trvat na svém stanovisku. Přece jenom, jak všichni víme, tak i na prověřených internetových webech zabývajících se zprostředkováním obchodu mezi dvěma osobami nemusíte najít vždy vše, co hledáte. Nákupní galerie nabízející na Internetu zprostředkovávání obchodu mohou přijímat a nabízet výrobky nebo komponenty, které mohou být už používané. I když zboží je zde levnější.

Právě proto píšeme taky píšeme pro vás tento článek, abychom vás upozornili na výhody, jež nabízí nákup komponentů v kmenových obchodech nebo oprava celých mobilů, anebo u mobilních operátorů, kteří ale bývají závislý na dodávkách komponentů od výrobců, ale i tak jejich prodejní sortiment bývá, ač omezený, tak obvykle je velice slušný.

Důvody:

a. Garance novosti komponentů – Samotný kmenový obchod mobilní značky, anebo operátor prodávající jeho komponenty vám garantuje záruku na všechny mobilní přístroje, takže pořád je možnost, že nákup komponentů bude zdarma.

b. Odborná pomoc na požádání – Navíc při detailní prohlídce mobilu vás můžou upozornit, na jakékoli další vady na vašem miláčkovi a sdělit vám jejich řešení, což při nákupu komponentů přes Internet se vám nemůže stát u nákupu přes nějakou tu galerii.

c. Možnost využití servisu – Zároveň při prohlídce mobilu přímo na prodejně vám na požádání mohou za finanční poplatek uvést mobil do původního stavu a to se podle nás vyplatí, vůbec v dnešní době, kdy mobilní technika už je v takové fázi miniaturizace, že prostě s tím nic neuděláte u vás doma.

Vyberte si radši operátora nebo kamenný obchod a uvidíte, že v tomto případě se vám to vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup