Měl jsem v životě dost příležitostí se zamilovat. A pokud to jenom trochu šlo, také jsem se zamilovával. Protože všichni víme, co znamená pro nás lidi láska. Ale všichni také víme, že pro muže je ta pravá jenom ta láska, která dříve či později skončí sexem. Jistě, i na rande je nám mužům příjemně, jistě, že i pouhé doteky se žádoucí příslušnicí opačného pohlaví nám dělají dobře, ale sex je prostě sex. Ten je na tom všem pro nás muže nejdůležitější. A kdyby ho nebylo, kdo ví, jak by to dopadlo i s láskou jako takovou.

nápis love

Takže jsem se zamilovával a pak časem často také odmilovával. A to když bylo zřejmé, že to v posteli neskončí. Protože co s děvčetem, které nabízelo jenom nějaká ta rande, ale nic víc z toho nekoukalo? A těch příslušnic opačného pohlaví, u kterých to sexem nakonec skončilo, bylo o poznání méně. Ale naštěstí se i takové našly. A na rozdíl od pouhých platonických lásek se na ty, s nimiž jsem měl sex, pamatuji dobře dodnes. I když už jsou většinou ty tam. Protože sex je natolik zásadní pro nás muže, že je nezapomenutelný.

vzrušující žena

Je to třeba dokonce celých řádově třicet let, kdy jsem měl svou první. První, se kterou jsem se vyspal v tom přeneseném smyslu slova. První, se kterou jsem měl sex. A když na to vzpomínám, je mi z toho trochu teskno. A to z toho důvodu, že si vzpomínám, jak skvělé to tehdy bylo. Skončili jsme v posteli a pak to šlo celou noc samo. Promilovali jsme tenkrát pomalu celou věčnost. Což už by dnes bohužel nešlo. Zestárnul jsem, zpohodlněl a pozbyl část svých mužných sil. Takže kdybych si tu tehdejší situaci měl zopakovat dnes, kdo ví, co by bylo. Možná bychom už také po pár minutách neměli co dělat. Bylo by po erekci.

Ale nestěžuji si. Své už jsem si v životě užil a ty příjemné vzpomínky mi nikdo nevezme. A když chci mít sex i dnes? Pak mi pomáhá Kamagra Oral Jelly v dosahování erekcí, které mi to umožňují. A věřím, že ještě dlouho umožňovat budou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup