Patříte k mužům, kteří mají to štěstí, a po jejich boku se nachází žena či dívka nejen krásná svým fyzickým vzhledem, nýbrž i svou jemnou a citlivou duší? Máte se doopravdy rádi a uvědomujete si, že největší štěstí, které vás v životě potkalo, není hmotný majetek, ale právě ona? Pak byste jí mohli nějakým vhodným způsobem naznačit, co pro vás znamená. Darujte jí geodu s krystalickými drahokamy.

geoda ametyst

Darujete-li své přítelkyni geodu z kamene, prokážete ji tím pochopitelně laskavost mít před sebou překrásný přírodní úkaz, který si vzápětí může vystavit do zorného úhlu na psacím stole, anebo jej umístit na kuchyňskou linku či do obývacího pokoje jako svou nejkrásnější bytovou dekoraci. To ale rozhodně není vše:

Jsi klenot – drahé kameny bývají součástí korunovačních klenotů a mohli jste se o tom přesvědčit například v Praze na mimořádné výstavě při příležitosti kulatého výročí narození panovníka Karla IV. Jestliže o někom prohlásíte, že je klenot, jde o velmi silný výraz, který si zaslouží jen ti, co pro nás opravdu mnoho znamenají.

Jsi poklad – poklad je něco, co se nenachází každý den, a zpravidla se jedná jen o velmi výjimečné situace, připomínající nalezení jehly v kupce sena. Objevit skutečný poklad v podobě dívky, co je milující, obětavá, všímavá a empatická, není v dnešní době zrovna snadné, a tento příměr se vztahuje i na geody z kamene. Jsou velmi vzácné a objevit je vyžaduje mnoho trpělivosti a píle.

geody

Jsi překrásná i uvnitř – geoda vás zaujme od prvního okamžiku, vnitřní prostor je doslova posetý úchvatnými barevnými krystaly, které se lesknou a třpytí, a můžete i zatoužit po tom, alespoň na okamžik se zmenšit a mezi krystaly se projít. Geoda vám také může připomenout, že to, čeho si na člověku ceníme nejvíc, je jeho nitro, pokud je také vyskládáno vzácnými drahokamy. Vaše přítelkyně tak snadno pochopí, že vás nezajímá jen její zevnějšek, ale její srdce a ryzí pevné morální vlastnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup