Je zrovna letní sezona v plném proudu? Nebo naopak zazimováváte a přemýšlíte, co budete další ok potřebovat? Nebo se chystáte k instalaci vlastní vodní plochy na zahrádku na svém pozemku příští sezonu poprvé a přemýšlíte, do čeho všeho bude potřeba investovat? V tom případě jste se ocitli ve správném článku. relax
1. Pískové filtrační zařízení
Právě tento přístroj slouží k tomu, aby se ve vodě nehromadila nečistota, jako jsou kamínky, listy, ale také hmyz nebo tráva. Dokonce i když máte bazén pod střechou, ať už jenom jako malý skleník, nebo v rámci celého posezení, filtrace je něco, co se vám bude hodit vevnitř i venku.
Filtraci zpravidla vybíráme hlavně podle jejího výkonu, důležitým parametrem ale také může být záruční lhůta. Ta vám ostatně napoví, jak kvalitní asi výrobek je.
2. Zastřešení
To si můžete pořídit například posuvné. Nejenom, že se díky tomu bude rychleji a efektivněji ohřívat celá vodní masa, ale také zabrání nečistotám, aby se dostaly na hladinu. Také brání ochlazování v nočních hodinách, takže voda nebude tak ledová, proto se můžete koupat delší dobu a koupání o několik týdnů protáhnout.
3. Vysavače
Abyste měli co nejčistší vodu, investujte do vysavačů, například do toho automatického. Nejenom vodu, umí vyčistit i stěny konstrukce a okraje bazénu. Stačí, abyste tento automatický vysavač připojili na filtrační okruh, v tom vám pomůže bazénová hadice. Nejlepší na tomto automatickém vysavači je, že jej můžete nechat pracovat samostatně, nemusíte mu v čištění nijak pomáhat. Pak existují ještě o něco levnější poloautomatické vysavače. Těm musíte v čištění trochu pomoci.
4. Protiproud
Nemusíte mít na zahradě závodní padesátku, abyste si kvalitně zaplavali. Stačí vám i pět metrů, musíte ale vědět, jak na to. Pokud si pořídíte výkonný protiproud, nebudete s tempy stačit.
zorb


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup