Trh reaguje tak, jak reaguje. Když je po něčem větší poptávka nebo se toho nedostává, jdou ceny nahoru, a když naopak zájem klesá a odbyt stagnuje, dochází ke zlevnění. Platí to v naší kapitalistické společnosti snad všude, a není tak divu, že to tak chodí i u obchodování se zlatem. I to se zkrátka nabízí někdy za větší a jindy za menší částky a rozdílné cenové nabídky se tak dělají i lidem, kteří se rozhodnou své zlato prodat.

prodej zlata (1)

Někdy si lze prodejem onoho žlutého drahého kovu vydělat více, někdy méně, to podle okolností. A prodávající by se tím měli za všech okolností řídit a nabízet své zlato výhradně tehdy, když je jeho cena co nejlukrativnější.
A je to právě naše současnost, kdy se zlato těší většímu zájmu, kdy poptávka a tudíž i jeho ceny rostou. A dosáhlo se takové výše ceny investičních slitků a mincí, že by jenom hlupák neprodával.
A pokud tak někdo má právě tento typ zlata, neměl by už déle vyčkávat. A měl by zamířit do Obecního domu v Praze, kde lze takové zlato a případně i jiné drahé kovy, konkrétně stříbro, platinu nebo palladium, prodat. Protože takovou cenovou nabídku, jakou výkup zlata nabízí, prostě nelze nechat bez povšimnutí a bez zájmu.
Kdo dnes investiční slitky a mince prodá, přijde si na peníze, jaké by ještě nedávno nebyly myslitelné. A kromě toho, že je drahé zlato samo o sobě, nahrává našim prodávajícím spoluobčanům i to, že je česká měna aktuálně oslabená, což vede k ještě vyšší nabízené ceně v korunách.

placky zlaté (1)

Kdo dnes prodá investiční zlato (pozor – nezaměňovat s pouhým surovým zlatem, zlomkovým zlatem, šperky nebo třeba mincemi s nižší ryzostí), dostane tu takovou nabídku, že se zatetelí blahem. A pokud jste vlastníky podobných slitků od věhlasných rafinérií, nesoucích některou ze známých značek, můžete i vy hodně vydělat.
Pokud nepromeškáte vhodnou dobu. V níž žijeme a jež určitě nepotrvá věčně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup