Komu z vás se už stalo, že jste viděli stejné či dokonce identické tričko na jiném člověku? Ať už ve společnosti, na večírku, na ulici, v obchodě, ve škole, v restauraci nebo kdekoliv jinde. My přece chceme být originální, a ne pouze chodící kopie. Každý člověk je originál, tak to ukažte i svým oblečením. Reklamní trička s potiskem https://promotextile.cz/cs/ Vám pomůžou být jedineční!

bile tricko

Široký sortiment oblečení jako mikiny s kapucí i bez, trička pánská i dámská, roušky a další jsou vyráběny z kvalitních materiálu na potisk či výšivku. Pohodlně se nosí a perfektně sedí. Jen musíte zvolit správnou velikost. Paleta barev dokáže zajistit, že si každý jedinec vybere tu svoji oblíbenou anebo tu která mu nejvíce sluší.

Reklamní potisk nabízí mnoho variant pro zkrášlení vašeho oděvu. Sítotisk, transferový tisk, digitální tisk a výšivka můžou být ozdobou. Kterou byste se nejraději vybrali? Něco k rozvinutí jednotlivých technologií těchto možností bude následovat.

Sítotisk odolává praní do 40 stupňů. Jedná se o protlačování barev přes určité šablony.

Transferový tisk se nažehluje přímo na oblečení, který si vyberete.

Digitální tisk můžeme říct, že je nejkvalitnější, jelikož se provádí speciálním inkoustem přímo na textil.

Výšivku asi nemusíme úplně popisovat. Jedná se o našití přímo na textil, o který je zájem. Metodu využívající spousty firem pro své zaměstnance.

siuleta zamestnanci

Naší vizi se meze nekladou. Co bychom nám udělalo radost anebo co bychom chtěli světu říci? Řekněte to reklamním předmětem. Ideální dárek od srdce anebo jen tak pro radost či zasmání se, je možnost vytvořit vlastní produkt originálně. Rodiče, přátelé, kolegové a další… nevíte co někomu dát k výročí, svátku, narozeninám nebo narození dítěte? Příležitostí je více než dost, nyní máte řešení.

Naše stránky Vám dokážou dát námět, který můžete dotvořit podle svého. Pokud si nevíte s čímkoliv rady – kontaktujte nás a my Vám rádi zodpovíme veškeré dotazy nebo nejasnosti.