Kameny lidi přitahují odpradávna
Lidé věří v magii. Dříve v ni věřili sice daleko více než dnes, ale ani tak nevymizela z povrchu zemského, a i dnes se jí věnuje stále hodně lidí. Součástí magie byla nauka o kamenech a krystalech, které nás v přírodě provází snad od počátku věků. Dodnes se o ně lidé zajímají, a přiznávají jim nadpřirozené schopnosti. Používají se jako amulety a talismany, a jako předměty pro štěstí.

barevné kameny

I ti největší skeptici věří. Alespoň trošku.
To jsou důvody, proč si lidé kamínky kupují. Nemusíte věřit v nadpřirozeno, meditovat a věnovat se těmto věcem do hloubky, ale o kamínky se zajímá poměrně hodně lidí. Mnoho lidí má doma alespoň jeden kamínek, a věří v jeho schopnosti. I skeptici. Kamínky mají nejen kouzelnou moc, ale moc hezky vypadají a používají se jako dekorace a používají se k výrobě šperků.

Chcete i vy svůj talisman?
Ulexit je velmi hezký kámen, který je pro svou vysokou tvrdost vhodný zejména pro výrobu šperků. Je k dostání v přírodní a syntetické formě. Syntetický ulexit můžete sehnat v několika barvách.

ulexit

S čím vám může pomoct?
Ulexit je známý pro svůj blahodárný vliv na lidskou psychiku. Pomáhá navodit dobrou náladu, snižuje nervozitu a pomáhá při depresích. Je tedy vhodný pro všechny, kteří mají nějaký psychický problém. Bude se hodit i lidem, kteří bojují s nadváhou, protože omezuje chuť k jídlu. Má na lidský organismus jen samé dobré pozitivní účinky, a proto by bylo vhodné jej mít doma na poličce, nebo jej nosit v kapse, případně jej mít v podobě šperku. Dejte drahým kamenům šanci, aby vám ukázaly, co je v nich.
Tip: pro opakované a silné účinky tohoto kamene je třeba o něj pečovat. Pravidelně jej otírejte hadříkem a nechávejte jej nabít měsíčním světlem. Tak docílíte toho, že váš kameny bude dělat maximum pro to, aby vám pomáhal, jak jen může.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup