Móda, kterou oblékaly naše maminky i babičky se opět vrací na scénu. A uděláte v nich neskutečnou parádu navíc se budete cítit pohodlně a neuvěřitelně dobře a sexy. Co by vám ani letos nemělo chybět v šatníku, a které modely byste určitě měla oprášit? Móda 60. a 70. let byla nejen hravá, ale také praktická a pohodlná. Možná i proto se stala nesmrtelnou a oblíbenou i dnes. S těmito kousky nešlápnete nikdy vedle a budete za hvězdu.
žena na útesu
·         Maxišaty jsou věčné: dlouhé, volné, vzdušné a neuvěřitelně pohodlné přitom krásné a rafinované. Maxišaty jsou hitem už několik sezon a v 70. letech je ženy nosily nejčastěji s volnými rameny – právě tenhle střih se vrací letošní sezónu. Každá žena by měla alespoň jedny v šatníku mít. Nosit je můžete kamkoliv – do práce, do společnosti i v horkých letních dnech na procházku po městě nebo k vodě. Působí neuvěřitelně žensky, bohémsky a přitom něžně. Pokud jde o vzory nosí se všechno – proužky, kytičky, vzory všech kombinací i jednobarevné. Stačí si vybrat.
·         Overaly a lacláče: ať už ty džínové nebo z lehkého a vzdušného materiálu – overaly a lacláčové kalhoty nebo kraťase se nosí dodnes. Móda z 90. let nám dala mnohé, ovšem lacláče jsou věčné. Overaly působí sexy a žensky, lacláče zase rafinovaně a pohodlně. Navíc tmavé barvy a volnější střihy lichotí i problematické postavě. V krátkém i dlouhém provedení – na léto ideální volba.
dámský svetr
·         Svetříky a tuniky: háčkované nebo pletené svetry a tuniky milovaly naše babičky už v 60. letech. Tehdy si je šili sami, my si je snadno kdekoliv koupíme, ale parádu v nich děláme pořád stejnou.
·         Mrkváče: dnes je nazýváme džíny s vysokým pasem – vypadají, ale jako klasické lacláče našich maminek. Zakryjí nedokonalosti a vypadají neskutečně dobře. Malinko poupravené sice jsou – střih, ale mají stejný. Vysoký pas a úzké nohavice. I dnes je najdete v každém obchodě – jsou zkrátka oblíbené dodnes.
·         Trika s bláznivými potisky: Mickey Mouse na mikině nebo tričku? Jasně, čím bláznivější a barevnější potisk tím lépe. Doplňte tričko s potiskem lacláčema a budete skvěle vyladění.