Nezáleží na tom, odkud máte finance na nákup investic. Důležité je je investovat rozumně, aby neztrácely na hodnotě. Nejlepší je, kdyby vám vynášely peníze navíc. A to se může stát právě u investiční nemovitosti. Pokud máte peníze navíc a nechcete riskovat s akciemi a dluhopisy, zvolte právě nemovitost. A jestli máte rádi moře a pláže a alespoň občas vyjedete za sluncem k moři, můžete si koupit třeba byt u moře. Oblíbené je Chorvatsko, protože cesta tam trvá jen pár hodin a jezdí sem generace Čechů.

bytový dům

Zajímá vás prodej bytu v Chorvatsku? Tady jste na správné adrese. Pravidelná nabídka nově postavených bytů může obsahovat byt, který může být brzy váš. Je ale potřeba jednat rychle, protože o byty je překvapivě velký zájem. Možná je to proto, že z oken bytu vidíte přímo na moře, a stačí ujít pár kroků a jste přímo na pláži. Mnoho lidí přemýšlí podobným způsobem, a to tak, že si chtějí pořídit menší byt u moře, kde stráví část roku, kam se přestěhují trvale a nebo který budou jen pronajímat. Pokud chcete mít pasivní příjem, je pro vás nejdůležitější třetí varianta.

Apartmánové domy jsou v podstatě budovy s několika byty. Staví se pravidelně a často se prodají i ty, které se teprve stavět začnou. Proto je důležité hlídat si nabídku, aby vám váš vysněný byt u moře nikdo nevykoupil. Čeká na vás moderní byt, který má dokonce i klimatizaci a venkovní žaluzie. Poskytne tak vašim nájemníkům potřebný komfort k pobytu.

chorvatsko dubrovnik

Proč zvolit byt?
Byt nebo jakákoliv jiná nemovitost je skvělým investičním nástrojem, protože si drží cenu. Málokdy se stane, že by hodnota nemovitosti klesla, a navíc nějak drasticky. I ti nejbohatší lidé mají ve svém investičním portfoliu nemovitosti. Nechte svoje peníze ztrácet na hodnotě a naopak vydělávejte tím, že něco vlastníte. Byt je prostě ideální investice ať už tady nebo v zahraničí.