Lidé kteří nechtějí prožít svůj život v malém bytě na sídlišti mají možnost vybrat si pro svůj život rodinný dům. V tomto případě se nabízí dvě varianty – rekonstrukce staršího domu a nebo novostavba. Dnes se novostavby realizují jako dřevostavby, ale najdete mnoho firem, které staví i zděné domy. Rozhodli jste se, že budete bydlet ve svém?

U výstavby domu je potřeba vyřešit mnoho věcí ještě před prvním kopnutím do země. Netroufáte si na to, že si dům postavíte sami svépomocí? Svépomoc je fajn věc, ale vyžaduje spoustu času, energie a hlavně nervů. Hlavně lidé, kteří se stavbou nemají žádné zkušenosti, mohou při této variantě zjistit, že to nebyla nejlepší volba. Stavět metodou pokus-omyl se totiž nemusí vždycky vyplatit. A pokud to nechcete riskovat, rovnou si vyberte stavební firmu, která staví rodinné domy na klíč. Toto řešení je nejjednodušší.

klíč k domu

Nemusíte nic řešit
Máte vše připravené a pozemek čeká na první kopnutí? Pak vám stačí vybrat si firmu, která vám dům postaví. Stavební firmy nabízí svoje vlastní projekty, ze kterých si můžete vybrat i vy. Většinou jde o přízemní domy, protože právě přízemní domy jsou velmi populární. Je ale možné, že váš pozemek bude menších rozměrů a neumožní vám stavbu bungalovu. V takovém případě bude potřeba využít jeho potenciál naplno a získat co největší obytnou plochu na úkor té zastavěné. Pro tyto případy jsou vhodné patrové domy.

stavba domu

Spokojíte se s běžnou nabídkou?
Stavební firmy, které staví na klíč, mají na svém webu nabídku typových projektů. Můžete si tak prohlédnout nejen vizualizaci stavby, ale i dispozici. Díky tomu se můžete snadno rozhodnout, jaký dům bude ten nejlepší.
Malý tip na závěr: některé firmy nabízí i možnost prohlédnout si typový dům osobně. Pátrejte po této možnosti a podívejte se do domu, který možná budete chtít postavit i pro sebe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup