Jste milovníci přírody a svých dvou psích kamarádů si vážíte. Berete je všude sebou a vždy se jim snažíte přizpůsobit vaši dovolenou, aby mohli jet s vámi? Žádná města ani prohlídky zámků a hradů. Nic kam by psi nemohli. Dáváte přednost lesům, vodopádům, horám s vyšším převýšením nebo táhlým zeleným loukám. Všemu kam můžete vzít své miláčky sebou. Budou se moci proběhnout a nic je nebude omezovat. Volná příroda s čerstvým horským vzduchem. To ovšem není vše. Musíte jim přizpůsobit i bydlení. Všechny hotely, penziony, chaty a další obydlí nejsou ke čtyřnohým miláčkům přívětivý a tam, kde by se vám líbilo, tak tam pejsci nesmí. Musíte vybírat tak, abyste se mohli ubytovat všichni.

kouzelná krajina

Někdy je v letních dnech lepší vyhledávat ubytování v kempech. Psi mají více volného prostředí, kde mohou běhat a být většinu času venku. Hodně kempů je pro návštěvníky s chlupatými mazlíčky již připraveno. My vám rádi jeden takový kemp přiblížíme. Jedná je o kemp Cvet-Gora ve Slovinsku . Můžete cestovat do zahraničí. Nemusíte se bát, že byste nesehnali ubytování. Tento kemp je vstřícný pro zvířata. Ubytovat se můžete v glamping chatkách pro dvě osoby. Chatka má tvar áčkové střechy a je velmi útulná a pohodlná. Zajistí vám klid a soukromí. Každá chatka je originálně pojmenovaná podle názvu bylinek.

domácí mazlíček

Měsíček, Kontryhel, Jeřáb, tymián alpský a další. Chatky jsou omamně bylinkami provoněné. Majitelé jsou milovníci místních bylinek, které sami sbírají a vyrábí z nich domácí produkty, jako je marmeláda, sypaný bylinkový čaj a alkoholické likéry. Vše můžete vyzkoušet. Každá chatka má své posezení, které využijete pro večerní pohodu se sklenicí vína. K pobytu si můžete koupit bohaté snídaně. V kempu pak můžete využít venkovního zastřešeného grilu nebo sporáku, pro vlastní obědy nebo večeře. Nebo můžete navštívit restauraci či bar. Kemp je plně vybavený a nebude vám nic chybět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup