Takový leták je pastvou pro některé lidi, kteří slevy cíleně vyhledávají. Nezajímá je, kolik ztratí času běháním za nimi. Zřejmě to mají jako zálibu. Nic proti tomu.

Vyhledávání slev není jen cílená činnost. Je to i o náhodě, ale také o tom, že je třeba vybrat ze dvou či více obchodů ve stejné vzdálenosti. Když si pak jednoduchým výpočtem zákazník ověří, že v obchodě X ušetří minimálně sto korun a více, je jasné, že raději půjde tam než do obchodu Y. Je to pochopitelné, protože ani dnes „nechodí sto korun pěšky“, a na chodníku je jen tak lehce nenajdete. Takže volba je jasná.

procenta

Spoustu slev lze nalézt i na internetu. Slevových webů je taková spousta, že ani nevíme, který dříve volit a kterému věřit. Protože bohužel jsou podvodníci a zde v této branži. Je třeba dávat bedlivý pozor a pokud je to jenom trochu možné, neposílat peníze předem. Hlavně se dívejte na ohlasy spokojenosti a celkovou návštěvnost daného webu. Jsou-li slevy až příliš velké, pozor na to. Může to být podvod.

OILSEED SERVIS s.r.o. má také jeden ze slevových webů. Sleva dne je poměrně mladý web. Takže ještě není zavalen zbožím a neklade si zatím velké nároky. Každý začátek je těžký a já osobně vůbec nevidím důvod k tomu, aby se stal jedním z největších. Chce to ovšem čas, a chce to samozřejmě i zákazníky. Proto jej mohu směle doporučit každému, kdo chce ušetřit nějakou tu minci. Zde se to podaří.

poznámka

Jak jsem již zmínil, jde o slevový portál pro všechny druhy zboží. Najdete zde tedy jak lokomotivu, tak i zavírací špendlíky. Zatím však není portál ještě tak zaplněn. To, co zde je však dává představu, o jaké slevy zde půjde a jaké zboží bude k mání. Nebude to žádný šmejd, bude v normální, běžné kvalitě s klasickou zárukou. Takže si web uložte někam do záložky a můžete sledovat jeho vývoj. A pokud se vám něco bude líbit, kupujte.