Když vám do oken nemilosrdně svítí slunce a v létě celý váš byt rozpaluje nepříjemným žárem, a když už na to vaše vnitřní žaluzie nestačí, tak je ten nejvyšší čas pořídit si spolehlivého pomocníka, který se s takovým stavem hravě vypořádá a váš byt promění v příjemnou oázu svěžího vzduchu. A to všechno zvládnou jedině předokenní rolety, na nic jiného nesázejte.

rolety

Mezi předokenními roletami a žaluziemi je totiž jeden podstatný rozdíl. Vnitřní žaluzie jsou instalovány až ve vnitřním prostoru vašeho domu, takže nedokážou sluneční paprsky odclonit tak efektivně jako předokenní rolety, které je do vašeho domu vůbec nevpustí. Takže zatímco při použití běžných žaluzií jsou v poledním letním žáru vaše okna a celý byt rozpálené do běla, tak při použití zatažených předokenních rolet vám něco podobného nehrozí.

Předokenní rolety tak mají nejen dokonalé izolační vlastnosti z hlediska slunečního světla, ale také z hlediska průchodu tepla skrze okna. Takové rolety k vám do vnitřního prostoru bytu nepropustí ani světlo (běžné je stoprocentní zatemnění), ani teplo, takže už se horkého léta nebudete muset obávat. Ovšem tyto dokonalé izolační schopnosti rolet mají ještě jednu další výhodu, kterou uvítáte naopak i v chladném počasí, kdy se budete snažit udržet teplo uvnitř, neboť žádné teplo skrze stažené rolety nepronikne dovnitř, ale ani ven. A to váš rodinný rozpočet jistě uvítá, neboť tak můžete výrazně snížit náklady na vytápění vašeho domu v zimě.
Každého, kdo má problém se spánkem jistě potěší, že stažené rolety nabízejí dokonalé zatemnění místnosti, ale také brání hluku zvenčí, který výrazně tlumí:
Máte hlučné sousedy?

roletky

Vede vám pod okny frekventovaný chodník?
Vede v blízkosti vašeho domu rušná silnice?
Žádný problém, předokenní rolety si se vším tím hravě poradí, a to včetně bytových zlodějů, kteří by chtěli do vašeho domu vniknout okny. Takový silný roletový pancíř totiž jen tak nepřekonají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup