Nadšení z počátku vašeho podnikání pomalu utichá ve chvíli, kdy dlouho čekáte na svou první objednávku. Myslíte si, že jste zvolili špatný sortiment zboží nebo že vaše ceny jsou vyšší, než má konkurence. Ani jedna uvedená skutečnost nemusí být pravdivá, a přesto zákazníci nakupují jinde. Nakupují u provozovatelů těch e-shopů, které se jim zobrazují na prvních pozicích v internetovém vyhledávači. Chcete být také těmi, kteří obsadí přední příčky? Můžete! Stačí si jen objednat naše služby. Můžete si objednat jednu z dílčích služeb nebo celý balíček kompletní správy vašeho webu. V nabídce jsme pro vás připravili jednotlivé aktivity, které zvýší návštěvnost vašich stránek.
finanční data.jpg
Klíčová slova
Klíčová slova jsou základním předpokladem pro to, aby si internetový vyhledávač propojil hledaný produkt s vašimi stránkami. Návrh klíčových slov pro vás rádi vypracujeme pro oba nejčastěji používané internetové vyhledávače.

SEO analýza
Umíme upravit obsah vašich webových stránek tak, aby se posouvaly směrem k předním příčkám v internetovém vyhledávači. Po úpravě a doplnění textu vás přesvědčíme výsledky SEO analýzy o tom, že obsah je nastavený efektivně.

Linkbuilding
Linkbuilding představuje časově náročnou činnost tvorby zpětných odkazů na vaše stránky. Na jiných webech jsou pravidelně umísťovány unikátní PR články s odkazem na váš e-shop. To je signálem pro vyhledávač, aby zahrnul vaši adresu do výsledků vyhledávání hned na přední příčky. Časté prokliknutí na vaše stránky vám přináší i celou řadu nových zákazníků.
seo optimalizace pro vyhledávače.png
Kompletní balíček služeb
Je možné objednat si všechny uvedené služby v jednom balíčku. Každý měsíc vás budeme informovat o tom, jak se změnila návštěvnost vašich stránek. Podrobný report však nebude nutný. Vy sami nejlépe uvidíte, jak se změnila ziskovost vašich stránek.

S námi je hračkou provozování každého e-shopu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup