Jsem bezdětná, děti neplánuji a vlastně ani nechci, a bez zpráv o bizarnostech, které se díky mimibazaru šíří světem, bych se tak o této stránce asi nikdy nedozvěděla. Nicméně houskový knedlík přelitý jahodovým jogurtem a párky propíchané špagetami mě donutily k akci. Nadechla jsem se, a ponořila se do útrob netvora. První: ona obávaná sekce receptů. A k mému překvapení to není tak zlé. Nevím, jestli se po veřejném pranýři uživatelé chytli za nos nebo co, ale většina receptů je celkem normálních. Občas se objeví nějaká bizarnost, ale většina receptů je celkem obyčejných: cuketa s bramborem, bublanina, sušenky, polévky, trochu nuda, nic moc neobvyklého. A třeba takový rakytníkový sirup možná i zkusím.
 talířek ovoce
Druhá, sekce bazar. Podle názvu by to mělo být těžiště aktivity serveru. Tato sekce v minulosti schytávala kritiku především za příšernou gramatiku některých uživatelů, nadužívání žlutých oblud též známých jako emotikony, a občas i snahu o prodej „podomácku“ vyrobených verzí známých značek. Tak tedy, na inzerát s otřesnou gramatikou ještě občas narazíte, a mnoho, mnoho nabídek má opravdu neodpovídající prezentaci (opravdu by vás ty dvě minuty, co zabere to tričko vyžehlit a narovnat, zabily?), ale být rodič, daleko víc by mi vadilo, že vládu v této sekci přebírají zcela očividně profesionálně vedené obchody a půjčovny. Toto by měl být prostor pro jednotlivce, ne přídavný eshop.
 s tabletem v hospodě
Třetí, sekce diskuze. V minulosti tato část proslula hlubokomyslnými debatami nad tématy, která by se dala zodpovědět po dvou minutách Googlování, brutálním masakrováním češtiny a opět, nadužíváním žlutých oblud. Tak tedy, škodolibé mohu ujistit, že žlutým obludám se daří výtečně, a jakožto člověka citlivého na pohyby na obrazovce mě to po dvou minutách dovádělo k šílenství. Nestrádají ani mimísci a manžové. Pořád také platí, že po otevření sekce školáci má průměrně vzdělaný jedinec chuť mlátit hlavou o zem. Ale vlastně jako u celé stránky, i tady platí, že z většiny je to vlastně úplně obyčejná diskuze o běžných tématech, jakých jsou na internetu tisíce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup