Každá společnost by chtěla mít miliardové obraty, každá by chtěla vykazovat miliardové zisky a všichni by chtěli mít plné kapsy peněz. Jenomže úspěch nezáleží jenom na té hrstce nahoře, ale také na stovkách, ne-li tisících, zaměstnanců, kteří jsou pod nimi. Co je nejdůležitější, tak je to, že někdy se firmy hlavně starají o ten zisk a jejich zaměstnanci jsou na tom špatně.
vám poradí, jak vlastně docílit toho, abyste měli takového šťastného zaměstnance ve firmě. Někdy je ale třeba rázných kroků, které musí zatřást i se zaměstnanci.
čas na rozloučení

Někdy jsou místa zaplněná

Máte zaměstnance, kterého to očividně nebaví, ale je tam, protože ho dobře platíte, zatímco dalších deset by mělo o stejnou pozici místo a jsou celí nadšení? Někdy se stane, že byť máte naprosto super podmínky, firemní kulturu a mzdové ohodnocení na úrovni, ale někteří zaměstnanci jsou pořád nešťastní. Nejsou nešťastní podmínkami, ale samotnou prací. Dělají to, protože si nic jiného zatím nehledali. Jejich pracovní výkony nejsou vůbec dobré, protože je prostě nebaví.
žena s copem
Pro nás je naprosto kritické, aby i zaměstnanci dávali nazpět to, co vy jim dáte na podmínkách. Ještě jednou upozorňujeme, že se nyní jedná o případy, kdy daného zaměstnance práce nebaví a to celá. Není to jenom jeden nutný úkon, který musí dělat, ale je to celková práce. Nejraději by dělal něco jiného. Pokud někoho takového uvidíte, možná byste si s ním měli promluvit. Někdy je lepší takového zaměstnance totiž propustit.
stav spokojenosti

Když je vše fajn

Propouštět ve šťastné firmě plné šťastných zaměstnanců? Ano, i tak se musí zaručit to, že dostanete příslušný feedback. Někdy je totiž jednoho zaměstnance vyměnit za jiného. V případě výše zmíněném je to přímo nutnost. Možná ho donutíte následovat sny, které by on chtěl, nebo mu dodáte odvahu zkusit jiné zaměstnání. Pro vás je nejdůležitější to, že za něj najdete vhodnou náhradu, tedy člověka, který ocení nejen práci jako takovou, ale i podmínky a bude pracovat mnohem lépe. Můžete mít zaměstnance rádi, ale pokud to nejde, tak to prostě nejde a není třeba to lámat přes koleno. Domluvte se a rozejděte se v klidu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup