Svět financí má v posledních obrovské možnosti. Moderní doba přináší různé změny, lidé se zajímají o nové technologie, celý svět postupuje stále inovativním směrem v oblasti vědy a výzkumu. Co ale zůstává jaksi pozadu je svět financí. Za posledních pár uplynulých let se podmínky pro získání hypotéky pouze zhoršily a ztížily. Pořád se mluví o tom, jak úroky stoupají, jak se zhoršují podmínky k získání úvěru a jak je těžké splnit veškeré úkony.

online bankovnictví

Nebankovní úvěry jsou na tom však lépe, protože nemusí plnit bankovní podmínky. Naše soukromá česká společnost je spolehlivá a poskytuje výhodné podmínky pro běžné spotřebitele i pro podnikatele https://www.hypotekybezregistru.cz/.

  1. Podnikatelské úvěry – pro podnikatele, mohou si je sjednávat pouze firmy nebo podnikatelé. Peníze se investují do podnikání a do firmy. Můžete s nimi vyplatit exekuce, zástavy, zaplatit dluhy, ale také financovat běžné potřeby, nákupy materiálu a služeb a spoustu dalšího. Doba splatnosti je až 30 let. Získáte až 70 % z hodnoty nemovitosti.

Navíc můžete mít peníze vyplacené při expresním jednání ještě ten samý den. Do 24 hodin od podpisu smlouvy je máte na účtu. Stačí zaslat pár fotografií vaší nemovitosti. Jestliže potřebujete peníze v podnikání rychle, pak je to nejrychlejší způsob, jak získat finance, a to za velice výhodných podmínek. Úroková sazba při závažných záznamech od 7 % p.a. při drobnostech nebo pro klienty bez záznamu jsme schopni úrok upravit. Můžeme poskytnout úrokovou sazbu již od 4 % p.a.

  1. Spotřebitelské úvěry – pro běžné občany. Najdete je v naší sekci pod názvem nebankovní hypotéka. Splatnost tohoto typu úvěru je až 30 let. Ruší se jakoukoliv nemovitostí například bytem nebo i družstevním bytem, domem, budovou, halou, chatou, garáží, pozemkem a dalšími nemovitostmi. Získat můžete až 70 % z odhadu. Předem neplatíte žádné poplatky.

banka

Vždy se ručí nemovitostí

  • Spotřebitelské úvěry jsou vhodné pro běžné občany, zaměstnance, důchodce, maminky na rodičovské dovolené a další občany.
  • Neřešíme registry ani nízké příjmy.
  • Jednou z výhod nebankovního systému je povolování výjimek. Naše výjimky tvoří zejména registry. Nemusíte být bez záznamu, abychom vám úvěr poskytli. To je základní rozdíl, díky kterému se lišíme od bankovních institucí.