Čeká vás neobvyklá událost, třeba váš svatební den? A jelikož jste kuřák nebo kuřačka, nebo prostě máte rádi kávu, červené víno a jiné nápoje, které rády barví zuby do žluta, určitě byste se rád nebo ráda na tento den pěkně vyšňořila, ale také byste ráda udělala něco pro svůj krásný úsměv, aby každého oslnil a na fotografiích vám také zůstal navždy. Nemusíte se nutně objednávat na drahou kliniku, kde by vám s tímto problémem pomohli za použití nějakých chemických přípravků, ale můžete se tohoto nešvaru na vašich zubech zbavit i vy sami doma, a ještě k tomu přírodní cestou! Podívejte se na produkty, které mají už patnáctiletou tradici na českém trhu a nechte se strhnout jejich účinky.

zářivý úsměv

Lepší cenu nenajdete

Třeba také patříte do týmu, který by za bělení zubů nerad dával statisícové částky. Pomoci si můžete i vy přímo z vašeho domova, objednáte po internetu a máte vystaráno. Díky tvarujícímu aplikátoru na vaše zuby budete naprosto spokojeni s tím, jak je to jednoduché a rychlé a výsledky uvidíte hned po několika málo běleních. V balení dokonce můžete koupit již dvě tuby s tímto zázračným bělícím gelem a obdržíte k tomu i celkem čtyři aplikátory.

bílé zuby

Američtí stomatologové, kteří tento produkt vymýšleli, si nechali opravdu velice záležet a spokojení zákazníci jsou toho důkazem. Stanete se jím i vy nebo chcete slyšet další výhody těchto preparátů? Jedná se o nejnižší cenu na českém trhu, bílý úsměv vám dokonce může vydržet po aplikaci gelu až dva roky. Navíc se jedná o přírodní produkt, jehož složením je heřmánek, aloe vera, granátové jablko. Zároveň se kvalitně stará i o vaši sklovinu, napomůže vám také k tomu, že až příště navštívíte vaší zubní ordinaci, nebudete odcházet zase s pěti nebo vícero kazy. Dásně vám rovněž poděkují, pokud častěji trpí na nepříjemné záněty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup